KONZULTANT - SERVISNÍ PROCESY (50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás analytická práce a rád byste se podílel/a na rozvoji stabilní společnosti, kde si Váží svých zaměstnanců a která se neustále posouvá vpřed? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Moderní IT společnost hledá novou posilu na pozici: KONZULTANT - SERVISNÍ PROCESY (50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýzy servisních procesů
  • zpracování požadavků od kolegů z evropských poboček
  • zpracování příslušné dokumentace
  • kooperace s vývojovým oddělením ohledně optimalizace procesů

Co požadujeme?

  • ideálně vysokoškolské vzdělání (IT či jiný technický směr velkou výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenosti z korporátního prostředí a znalost korporátních procesů
  • znalost práce na PC (tabulky, analýzy)

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • finanční bonusy
  • služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Multisport kartu
  • moderní kanceláře v centru Brna
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Brno Holandská