KONTROLNÍ KONZULTANT (až 36.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

Hledáš svoji první práci po vysoké škole? Angličtina ti rozhodně nedělá problém a chceš mít možnost kariérně růst? Čísla, excel a schopnost práce v týmu je ti blízká? Tak to hledám právě tebe! Mezinárodní dynamická společnost hledá parťáka do týmu na pozici: KONTROLNÍ KONZULTANT (až 36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • hodnocení finančních, provozních a IT procesů firem
  • revize interních procesů a kontrol
  • řízení rizik
  • podpora klientů při auditech
  • tvorba analýz a řešení kritických obchodních problémů
  • spolupráce v týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost MS Excel
  • flexibilitu a schopnost práce v dynamickém prostředí

Co nabízíme?

  • práce v mezinárodní společnosti
  • kariérní růst
  • možnost práce z domu
  • moderní kanceláře v centru města
  • vzdělávací programy
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook a telefon s neomezenými daty

  • místo výkonu práce: Brno
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.