EMBEDDED SW DEVELOPER – vojenské letectví

Neaktivní nabídka

55000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s embedded vývojem a programováním v C/C++? Chcete se stát součástí společnosti zaměřující se převážně na vojenský letecký průmysl a pracovat na vývoji SW využívaného v letectví české armády, a i mnoha zahraničních armád? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnosti hledá posilu do svého týmu na pozic: EMBEDDED SW DEVELOPER – vojenské letectví, Praha-východ

Pracovní náplň

  • vývoj embedded SW
  • programování v C/C++
  • tvorba automatizovaných testů, unit testů
  • příprava SW dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost C/C++
  • znalost RTOS

Co nabízíme?

  • kvartální odměny
  • občasný home office
  • 5 týdnu dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ