SW ANALYTIK (55 - 85 000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Myslíte si, že vývoj v bankovním sektoru je nuda? Omyl! Staňte se součástí průkopnického řešení, kdy pomocí našeho softwaru dokážeme vytvořit jak úplně novu virtuální banku, tak zajistit kompletní work flow tradičních bank. Hledáme posilu s analytickým myšlením a selským rozumem, která má přehled ve světě financí a chuť objevovat stále něco nového.  Jste tento typ? Napište nám!

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků zákazníků
  • Organizace společných meetingů
  • Návrh technických řešení a jeho prezentace zákazníkovi
  • Modelování procesů
  • Tvorba analytické dokumentace
  • Spolupráce s vývojovým týmem

Co požadujeme?

  • Schopnost analyzovat, formulovat a modelovat požadavky
  • Znalost Enterprise Architect či jiného CASE nástroje
  • Znalost UML či EA
  • Zkušenost s SQL výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Účast na jedinečném a vlastním SW produktu
  • Kariérní růst
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Super partu lidí v příjemných firemních prostorách v blízkosti centra
  • Sick days
  • Částečný home office
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.