SQM INŽENÝR - DEKORATIVNÍ PLASTY

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Práce s plasty Vám není cizí? Mluvíte anglicky plynule a jazyk ve své profesi rád využijete? Vyhovuje Vám občasná práce z domova? Nečekejte už ani chvilku a pošlete mi své CV! Mezinárodní automotive společnost hledá posilu na pozici: SQM INŽENÝR - DEKORATIVNÍ PLASTY

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za projekty z hlediska kvality a řízení vývoje dodavatelů
  • Vedení výběrových řízení nových dodavatelů a komponentů
  • Odpovědnost za audit a zlepšování kvality dodavatelů
  • Práce s nástroji kvality a IT aplikacemi
  • Vedení dokumentace v anglickém jazyce
  • Spolupráce s mezinárodním projektovým týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Plynulá angličtina - denní komunikace se zahraničím
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenost s prováděním auditů - výhodou
  • Zkušenosti z automotive a vstřikování plastů - výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost MS Office a SAP - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Balíček Benefit plus (6500 Kč/rok)
  • Možnost kariérního růstu
  • 50% home office

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!