PROJEKTOVÝ SPECIALISTA - ABSOLVENT (35-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Máš vystudovanou vysokou školu technického směru a hledáš práci, kde nastartuješ svoji kariéru? Jsi komunikativní a ambiciózní a chceš se podílet na vedení mezinárodních strojírenských projektů a umíš německy? Máme pro Tebe příležitost, která Ti to umožní! Hledáme kolegy na pozici: PROJEKTOVÝ SPECIALISTA - ABSOLVENT (35-45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Podílení se na realizaci projektů
  • Zodpovědnost za tvorbu termínových a finančních plánů včetně dohledu za jejich plnění
  • Nalézání optimálních cest pro plnění projektů
  • Dohled nad interní výrobou a nákup komponent
  • Přítomnost na jednáních a stavbě u zákazníka

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • NĚMECKÝ JAZYK - PODMÍNKOU
  • Anglický / ruský jazyk výhodou
  • Schopnost nést odpovědnost za své úkoly v týmu
  • Dovednost diskutovat, vysvětlovat a argumentovat
  • Smysl pro kvalitní práci a vlastní iniciativa

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na kulturu/sport
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy a prémie

  • Místo výkonu práce: okolí Kroměříže

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Anna Pánková
HR Consultant

+420773773885
olomouc@acjobs.cz