FINANČNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

19000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Pracovali jste na pozici účetní, baví Vás práce s čísly a nedělá Vám problém domluvit se anglicky? Poohlížíte se nyní po nové pracovní příležitosti v Plzeňském kraji? Líbilo by se Vám pracovat na pozici Finanční účetní s AJ ve významné výrobní společnosti? Pak tedy neváhejte a pošlete nám svůj životopis již nyní! Významná mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • správa a účtování bankovních výpisů
  • účtování závazků společnosti
  • správa a účtování faktur
  • spolupráce v týmu účetních

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • znalost podvojného účetnictví
  • analytické myšlení, otevřenost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • finančí bonusy a benefity
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • firemní akce

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj