SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ - §8 (AŽ 70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti v oblasti automatizace? Dokážete naprogramovat software pro PLC? K tomu všemu vlastníte elektro vyhlášku 50/1978 sb. §8? Nechcete jezdit na výjezdy ke klientům a mít své jisté místo ve firmě? Skvělé! Čekám na váš životopis! Prestižní výrobní společnost hledá posilu na pozici: SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ - §8 (AŽ 70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • návrhy a realizace řídících systémů
  • optimalizace a servis stávajících řídících systémů
  • práce na projektech
  • odladění softwaru
  • pomoc v rámci elektro projekce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • zkušenost s programování PLC
  • vyhlášku 50/1978 sb. §8 (vyšší výhodou!)
  • orientace v technické dokumentaci
  • alespoň mírně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • znalost pneumatiky a hydrauliky (výhodou)
  • zkušenosti s Eplan (výhodou)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na pojištění
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné
  • vzdělávací kurzy

  • lokalitu okres Břeclav