TECHNIK - AUTOMOTIVE (35 – 40 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste manuálně zručný? Máte vzdělání v oblasti elektro, strojního nebo technického směru a hledáte práci s nejmodernější technologií v perspektivní společnosti? Zašlete nám svůj životopis! Renomovaná společnost se silnou pozicí na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: TECHNIK - AUTOMOTIVE (35 – 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola, měření, testování komponent a výrobků
  • Provádění výrobkových a procesních auditů nebo kontrol
  • Analýza příčin závad výrobků
  • Spoluúčast na řešení zákaznických reklamací

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání – technického směru, elektro nebo strojní (nebo vyučen v technickém oboru s praxí)
  • Znalost technické dokumentace a měřidel
  • Manuální zručnost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Kafeterii, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvky na penzijní/životní připojištění
  • Práci s moderními technologiemi

  • Místo výkonu práce: okres Kladno