OBCHODNĚ- TECHNICKÝ MANAŽER (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s prodejem technického produktu? Domluvíte se anglicky a chcete být v úzkém kontaktu se zákazníky? Pak je tato pozice přesně pro Vás!! Pošlete mi Váš životopis! Inovativní a mezinárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: OBCHODNĚ- TECHNICKÝ MANAŽER (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • Rozvoj prodeje (elektro komponenty)
  • Zpracování návrhů strategického plánování
  • Komunikace napříč celou společností
  • Cestování v rámci ČR a SR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Přesvědčivé, organizační, lidské a prodejní schopnosti
  • Zkušenosti s prodejem technického produktu

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Firemní automobil
  • 25 dní dovolené
  • Práci ve stabilní firmě
  • Možnost vzdělávacích kurzů a školení
  • Možnost pracovat z domu po zapracování

  • Místo výkonu práce: ČR+SR (kancelář v Blansku)