ŠANCE PRO ABSOLVENTY-PLZEŇSKO (33-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte čerstvě ukončenou SOŠ nebo SŠ technického směru a hledáte si první pracovní uplatnění? Chcete si vydělat slušné peníze a práce ve 3 směnném provozu pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis a získejte novou pracovní pozici! Významná společnost v automobilovém průmyslu hledá: ŠANCE PRO ABSOLVENTY-PLZEŇSKO (33-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zaučení se na pozici nástrojař
  • opravy forem
  • práce s VZV
  • práce ve 3 směnném provozu

Co požadujeme?

  • ukončenou SOŠ nebo SŠ
  • obor zámečník, mechanik, automechanik výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (bez víkendů)
  • ochotu učit se

Co nabízíme?

  • zajímavou a perspektivní práci v silné mezinárodní společnost
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • dotace na stravování
  • poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody
  • odborné vzdělávání a profesní rozvoj
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Plzeň-jih