ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ-OPERÁTOR CNC SOUSTRUHŮ

Neaktivní nabídka

18000 - 19000 Kč

Je Vaše vzdělání strojírenského zaměření? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti se seřizováním CNC? Hledá práci ve stabilní společnost? Pokud ano, tak hledáme právě vás! Úspěšná zahraniční společnost s mezinárodní působností přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ-OPERÁTOR CNC SOUSTRUHŮ (18 - 19.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Obsluhování soustružnických automatů
  • Výměna nástrojů
  • Zajištění výměny materiálu při obrábění
  • Periodická měření rozměrů dle výkresové dokumentace
  • Dodržování pracovních povinností

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU srojírenského zaměření
  • Praxe na obdobné pozici výhodou - co neumíte Vás naučíme
  • Základní orientace ve strojírenské technologii
  • Znalost měření a výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (3 směnný provoz bez víkendů)

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • 13. a 14. mzda
  • Vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Stravování na pracovišti za dotovanou cenu
  • Společenské a sportovní akce
  • Pracovní oděv a obuv, ochranné pomůcky a nápoje
  • Lokalita: Hodonínsko