SMĚNOVÝ TECHNIK (27 - 34.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Rakovník

Jste manuálně zručný člověk s dokončeným SOU nebo SŠ vzděláním technického směru? Hledáte stabilní práci a směnnost Vám nevadí? Pak je tu pozice, určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost, která si váží svých zaměstnanců přijme do svého týmu posilu na pozici SMĚNOVÝ TECHNIK (27 - 34.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Samostatné řešení technických problémů
  • Kontrola vstupních surovin
  • Ve spolupráci s oddělením údržby zlepšování stávající zařízení
  • Provádění drobných opravy dle svých možností a pravomocí
  • Spolupráce s pracovníky oddělení údržby na odstraňování poruch

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru - obor Strojní mechanik výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (3 směnný, 4 směnný)
  • Ochotu vzdělávat se

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Co nebudete umět Vás naučíme
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Lokalita: Rakovnicko