PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - VOLNÉ VÍKENDY (80-95.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 95000 Kč

Rádi byste pracovali v moderním prostředí ordinace v Plzni? Zaměřujete se na všeobecné praktické lékařství a hledáte novou pracovní příležitost? Chcete mít více času na rodinu a neřešit přesčasy a víkendy? Ano? Tak na nic nečekejte a přihlaste se na pozici: PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - VOLNÉ VÍKENDY (80-95.000 Kč)

Pracovní náplň

  • ošetřování pacientů v ordinaci
  • k dispozici bude mít zdravotní sestru
  • zadávání provedených výkonu do interního systému

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání na lékařské fakultě
  • atestaci ze všeobecného praktického lékařství (L3)
  • příjemný a vstřícný přístup k pacientům

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní kliniky v Plzni
  • flexibilní pracovní doba 37 hod./týdně
  • pracovní doba od pondělí do pátku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu (fond 37,5 h týdně) Po-Pá
  • možnost zkráceného úvazku (nastavení dle možností)
  • příspěvek na penzijní a životní při/pojištění
  • úhrada příspěvku do ČLK
  • multisportka
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick day
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Plzeň