ŠÉFKUCHAŘ - CAFÉ FARA KLENTNICE

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte nové uplatnění v rámci své kuchařské vášně? Pak čtěte dál! Café Fara Klentnice hledá ŠÉFKUCHAŘE!

Pracovní náplň

    KOHO NEHLEDÁME

    odcházíš z kuchyně tři minuty po oficiální zavírací době podniku
    čekáš, že ti suroviny doveze dodávka až ke dveřím
    jedeš si pořád své osvědčené kulinářské triky, které fungují už 15 let
    nevíš, co je sezónní nabídka, práce s lokálními surovinami nebo udržitelnost
    lidé (jedno jestli na place nebo v kuchyni) tě otravují, protože máš rád svůj klid

    Pokud jsi minimálně na jednu otázku odpověděl ANO, je nám líto, nejsi správný kandidát na šéfkuchaře Café Fara.

Co požadujeme?

    IDEÁLNÍ PŘÍŠTÍ ŠÉFKUCHAŘ CAFÉ FARA

    má vaření jako svou vášeň a dokáže pro něj nadchnout i ostatní (nejen v kuchyni)
    dokáže ukázat, že umí vařit (jestli jsi nebo nejsi vyučený, nehraje roli)
    sleduje, co aktuálního se děje na české i zahraniční gastroscéně, a umí si z toho vzít to dobré
    jezdí za našimi lokálními dodavateli a domlouvá se s nimi na nejlepších surovinách, ze kterých bude vařit
    má zkušenost s řízením menšího kolektivu lidí (není nutné, aby to byla zrovna kuchyně)
    je ochotný se do Klentnice přestěhovat (alespoň po dobu sezóny)
    přinese vizi do jídel a nápojů, které se budou v Café fara podávat, a bude si ji umět obhájit
    nakrmí žaludky i duše našich hostů (jsme skromní, tak nám bude stačit, když bude vařit jako pánbůh)

Co nabízíme?

    CO U NÁS ZÍSKÁŠ

    možnost pracovat v jednom z turisticky nejoblíbenějších míst na Moravě
    příležitost formovat nabídku jídel a nápojů v unikátním prostředí
    zavedený koncept, který si přímo říká o rozvedení a zdokonalení
    zvýhodněné ubytovaní kousek od podniku
    vše, co nabízí ostatní zaměstnavatelé v gastru, ale víc

    JSI TEN SPRÁVNÝ KANDIDÁT?

    Dočetl jsi až sem a myslíš si, že můžeš být nový šéfkuchař Café Fara? To nás těší. Pošli prosím svůj životopis a pár slov o důvodech, proč bys měl v konkurzu zvítězit zrovna Ty. Pokud nás zaujmeš, ozveme se ti nejdříve na telefonický pohovor a poté na osobní setkání, na kterém budeme chtít také něco uvařit.