HR SPECIALISTA (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Baví Vás práce s lidmi? Jste inovativní a proaktivní osobnost? Rádi přijímáte výzvy a komunikace v angličtině Vám nečiní problém? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízíme, zamilujete! Špičková mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: HR SPECIALISTA (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace náborů
  • Nastavené onboardingu
  • Zefektivnění procesů rozvoje a vzdělávání
  • Péče o zaměstnantce
  • Spolupráce s HR managerkou
  • Koordinace HR projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost HR procesů
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Pokročilou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • Zázemí přední světové společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Týden dovolené navíc
  • Mzdové bonusy a příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na jazykové vzdělání a stravu

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav
  • Nástup možný ihned