VÝVOJOVÝ SPECIALISTA - SW TESTOVÁNÍ (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Chceš přispět svýma zkušenostmi do týmu odborníků? Nebo jako absolvent nabrat potřebné znalosti? Máš elektro či IT školu a komunikace v anglickém jazyku pro tebe neznamená problém? Hledáme tebe! Pošli nám svůj životopis a přidej se do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ SPECIALISTA - SW TESTOVÁNÍ (40-55.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • SW testování a vývoj elektroniky
  • Podílení se na vývoji vozů
  • Práce na projektech pro zahraniční zákazníky
  • Spolupráce s kolegy
  • Komunikace v AJ

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, IT technika
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vývojem
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou

Co nabízíme?

  • Kariérní růst
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Dovolená více jak 25 dní
  • Příspěvky na vzdělávání, pojištění, občerstvení

  • Lokalitu: Mladá Boleslav a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.