VEDOUCÍ TÝMU-ZPRACOVÁNÍ ELEKTRO ZAKÁZEK(40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Zpracování zakázek, vedení a podpora vašeho týmu, práce na projektech. Ano, vše zmíněné se vám nabízí na této pozici. Takže pokud vás láká práce v technickém prostředí, v tomto směru máte i dosažené vzdělání, domluvíte se anglicky a vedl/a jste pouze i menší tým, čekáme na Vás. Pošlete nám životopis, vše s vámi probereme osobně. VEDOUCÍ TÝMU-ZPRACOVÁNÍ ELEKTRO ZAKÁZEK(40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vedení týmu technického zpracování zakázek
  • Koordinace zákaznických požadavků
  • Technické zpracování zakázek
  • Vyhledávání nových příležitostí
  • Práce na různých projektech / případné vedení

Co požadujeme?

  • Nejlépe technické vzdělání
  • Uvítáme zkušenosti v technické oblasti
  • Komunikativní angličtinu
  • Praxi alespoň s částečným vedením týmu
  • Znalost SAPu - VÝHODOU
  • Důslednost, zodpovědnost, práci pod tlakem

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost růstu
  • Práci v přátelském týmu :)

  • Místo výkonu práce: Litovel