ŘIDIČ KAMIONU S NÁVĚSEM (40-60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat pro profesionální firmu zajišťující dopravu po ČR ale i po EU? Umíte řídit kamion s návěsem? Máte profesní průkaz a psychotest? Chcete být ob víkend doma? Napište mi…

Pracovní náplň

  • Týdenní turnusy, cestování do Německa, Holandska a Belgie
  • Náklad většinou Ikea, izolace a další.. nic se nenakládá (zajišťují skladníci)

Co požadujeme?

  • Řidičský průkaz sk. C+E
  • Profesní průkaz
  • Psychotest
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe s řízením kamionu s návěsem

Co nabízíme?

  • Víkendy doma
  • Navýšení mzdy
  • 4 týdny dovolené
  • Možnost ubytování
  • Moderní vozový park Mercedes-Benz s nadstandardní výbavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu vyskokova@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Ing. Marcela Vyskoková
Marketing Manager

+420775993314
vyskokova@acjobs.cz

Zaměstnavatel