PLÁNOVAČ S NĚMČINOU (40 - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte zkušenost s plánováním výroby? Dokážete analyticky myslet a komunikovat německým jazykem? Tak to hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a získejte práci v silné mezinárodní společnosti. Hledá se: PLÁNOVAČ S NĚMČINOU (40 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • plánování výroby a výrobních kapacit
  • příprava a kontrola výrobních plánů
  • zajištění včasných dodávek
  • práce v ERP systému
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • denní komunikace v NJ
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost NJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • znalost MS Excel a SAP podmínkou
  • analytické myšlení, flexibilitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • individuální přístup, příjemný kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • motivující finanční ohodnocení - možnost profesního a mzdového růstu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce: Chotěboř