POMOCNÝ SEŘIZOVAČ (25-28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nebojíte se manuální práce? Jste ochoten pracovat v nepřetržitém provozu? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Moderní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: POMOCNÝ SEŘIZOVAČ (25-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Navážení materiálu pro výrobu
  • Odvážení výrobků a zbylého materiálu
  • Výroba dle zadané výrobní dokumentace
  • Kontrola a údržba výrobních prostředků
  • Komunikace se seřizovačem ohledně požadavků klienta
  • Evidence provedené výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Znalost technické dokumentace výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Smlouvu na HPP
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Přátelský kolektiv

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.