REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s NJ a AJ

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte samostatnou práci v zákaznickém servisu v Brně? Baví Vás práce s lidmi a rádi komunikujete v německém jazyce? Pak neváhejte a kontaktujte náš ještě dnes!!! Mezinárodní společnost, která si cení šikovných zaměstnanců a váží si svých zákazníků, hledá vhodného kandidáta na pozici: REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s NJ a AJ

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními klienty v němčině a angličtině
  • vyřizování dotazů zákazníků
  • zanášení dat do interního systému
  • zpracování zakázek
  • spolupráce s obchodním oddělením společnosti
  • pravidelný reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání technického nebo obchodního směru
  • pokročilou znalost NJ i AJ slovem i písmem
  • praxi v oblasti vnitřního obchodu ve strojírenství nebo příbuzném oboru
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • důslednost, výborné vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • 13. mzda
  • možnost dalšího osobního rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje