KONSTRUKTÉR PLASTŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste ostřílený konstruktér plastových dílů a máte zkušenost v automotive? Jste tvůrčí typ a máte rádi výzvy? Angličtinu ovládáte na komunikativní úrovni? Tak to jste náš člověk! Mezinárodní společnost dodávající díly do automotive hledá posilu na pozici: KONSTRUKTÉR PLASTŮ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • výzkum a vývoj plastových dílů
  • tvorba 3D modelů a dokumentace
  • tvorba projektů od A do Z
  • spolupráce př vývoji technologických postupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenost z automotive velkou výhodou
  • výhodou je zkušenost s konstrukcí plastů
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s konstruováním v CATIA

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • možnost vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • možnost parkování u společnosti
  • různé firemní akce

  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!