ELEKTRO/STROJNÍ KONSTRUKTÉR S AJ (30-40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s konstruováním? Dorozumíte se v anglickém jazyce a vlastníte elektro vyhlášku? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRO/STROJNÍ KONSTRUKTÉR S AJ (30-40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Výroba technické dokumentace
  • Modelování v konstrukčních programech
  • Kooperace s vývojovým oddělením
  • Návrh přípravků
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s konstruováním
  • Znalost konstrukčních programu
  • Elektro vyhlášku 50/1978 sb.
  • Technické myšlení

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie
  • Možnost Home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Stravenky

  • Lokalitu Mladou Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.