PRACOVNÍK CONTROLLINGU S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 38000 Kč

Máte ekonomické vzdělání a pracovali jste v controllingu ideálně ve výrobní společnosti? Baví Vás práce s čísly a rádi byste své analytické myšlení uplatnili v praxi? Domluvíte se aglicky? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do finančního oddělení na pozici: PRACOVNÍK CONTROLLINGU S AJ

Pracovní náplň

  • práce na projektech v controllingu
  • analýza nákladů
  • spolupráce v rámci oddělení
  • kalkulace výrobků
  • reporting vedení
  • komunikace s mateřskou spoelčností v AJ

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • alespoň roční praxi v controllingu (možno i v rámci studia)
  • AJ na pokročilé úrovni
  • analytické myšlení, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v moderním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní bonusy a benefity
  • jazykové kurzy

    Místo výkonu práce: Mezi Plzní a Prahou