IT ADMINISTRÁTOR - solární energetika (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s operačními systémy Windows? Ovládáte skriptovací jazyky? Máte přehled o současných IT technologiích? Pokud se nebojíte hledat nová řešení, hledáme právě Vás! IT ADMINISTRÁTOR (40-50.000 Kč) v odvětví solární energetiky

Pracovní náplň

  • Správa HW a SW koncových uživatelů
  • Správa uživatelských systémů a aplikací
  • Diagnostika uživatelských problémů
  • Údržba a upgrade systémů
  • Proaktivní hledání řešení a rozvoj v oblasti IT

Co požadujeme?

  • Znalost prostředí MS Windows a M365
  • Zkušenost s administrací systémů/serverů
  • Znalost moderních IT technologií
  • Znalost SQL výhodou
  • Zájem o další vzdělávání v oblasti IT
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Multisport kartu
  • Práci mezinárodním dynamickém prostředí
  • Odborné vzdělávání a profesní růst
  • Práci s moderními IT technologiemi
  • Možnost práce v odvětví solárních energií

  • Termín nástupu IHNED nebo dle domluvy

  • Místo výkonu práce Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.