DĚLNÍK S VZV (27.000KČ + BONUSY)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Omrzela Vás práce ve velkých fabrikách? Chcete práci v příjemném rodinném kolektivu? Do malého týmu mladých lidí, hledáme kolegu, který má rád týmovou práci! Máte zkušenosti s VZV? Nevadí Vám práce v nestandardním prostředí? Pošlete mi svůj životopis a představte se mi možná to bude nový začátek příjemné spolupráce!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rodinná firma

Pracovní náplň

  • Obsluha manipulační techniky
  • Spolupráce s kolegy ve výrobě
  • Obsluha výrobní linky a jednoduchých strojů
  • Evidence množství a kvality materiálu
  • Řízení skladové evidence
  • 1 směna

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • Praxe ve výrobě
  • Zkušenost s VZV (průkaz uvítáme)
  • Manuální zručnost, ochotu učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 27.000 Kč
  • Výkonnostní prémie - až 8.500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce na 1 směnu (6-14hod)
  • Zajištěné stravování
  • Malá firma - rodinný kolektiv
  • Výborná káva :)
  • Místo výkonu: Olomouc

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.