ENGINEERING MANAGER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenost s vedením lidí? Ovládáte anglický jazyk a rádi byste zúročili své dosavadní zkušenosti ve významné nadnárodní společnosti? Hledáme právě Vás! Neváhejte a přihlaste se na pozici: ENGINEERING MANAGER

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení týmu, rozvoj kompetencí
  • Plánování výrobních procesů
  • Optimalizace procesů
  • Kapacitní plánování, plánování investic
  • Aktualizace výrobní dokumentace, práce v SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo výkonu: Ostrava