ZÁKAZNICKÁ KVALITA (38-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti z výrobní kvality a hledáte obdobnou pozici? Rádi komunikujete se zahraničními kolegy a partnery? Pošlete nám váš životopis na pozici ZÁKAZNICKÁ KVALITA (38-50.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a reporting
  • Vyřizování reklamací
  • Nápravná opatření a jejich realizace
  • Supervize a komunikace se sesterskými závody
  • Zákaznické audity

Co požadujeme?

  • SŠ ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti z kvality a automotive výhodou
  • Anglický jazyk (středně pokročilá úroveň) PODMÍNKOU
  • Technický typ, analytické a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • Nejmodernější technologie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Možnost slevy na nákup nového vozu
  • Penzijní připojištění, wellness, fitness
  • Lokalitu: Pardubice