NEUROLOG - NOVÝ JÍČÍN

Neaktivní nabídka

až 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte specializovanou způsobilost v oboru neurologie alespoň L1? Zvažujete změnu prostředí? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní zázemí i příjemný kolektiv? Chcete být součástí takového týmu? Tak využijte této příležitosti a ucházejte se o pozici: NEUROLOG (až 95.000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování péče pacientům
  • působení v rámci lůžkového oddělení nemocnice

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • specializovanou způsobilost v oboru neurologie L1-L3
  • spolehlivost, asertivitu a samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu (fond 37,5 h týdně) Po-Pá
  • příspěvek na penzijní a životní při/pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Nový Jičín