QUALITY SAP KOORDINÁTOR S AJ (70-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Jste IT specialista se znalosti systému SAP a kvality? Umíte anglicky na komunikativní úrovni? Chce pracovat na korporátní pozici a rozvíjet své znalosti? Hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis! QUALITY SAP KOORDINÁTOR S AJ (70-100.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Koordinace a zavádění SAP systému v korporátní
    společnosti pro oddělení kvality
  • Zjišťování potřeb a a obav týmu KVALITY
  • Reprezentace podnikové kvality při vývoji SAP
  • Reporting korporátnímu manažerovi systémové
    kvality
  • Cestování na mezinárodní úrovni
  • Efektivní projektové řízení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti kvality
  • Znalost systému jakosti
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti se SAP systémem
  • Odbornost v Microsoft Office Suite

Co nabízíme?

  • Důležitou pozici v mezinárodní korporátní společnosti
  • Možnost HOME OFFICE
  • Kvalitní zaškolení, příležitost pro Váš osobní i profesní
    rozvoj
  • Mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • Dotované závodní stravování
  • Týden dovolené navíc

    Lokalitu: okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.