TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte nadání pro obchod a láká Vás oblast solární enegretiky? Pro společnost SOLEK Holding, která působí v oblasti solární energetiky hledáme posilu na pozici Technicko - obchodní zástupce.

Pracovní náplň

  • Hledání a příprava nových příležitostí v oblasti střešní fotovoltaiky
  • Příprava obchodních nabídek a řízení realizace zakázek
  • Vyhodnocení potřeb zákazníků a zpracování technického řešení projektů
  • Seznámení se s podmínkami dotační politiky v ČR a zapracování do podmínek poskytovaných řešení
  • Volba vhodných technických řešení z produktů společnosti na základě potřeb zákazníka
  • Pravidelné reportovaní stavu zákazek vedení

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického a/nebo ekonomického směru
  • Solidní obchodní vystupování a nadání pro obchod
  • Analyticko-technické myšlení a organizační schopnosti
  • Zájem o moderní technologie a obnovitelné zdroje
  • Předchozí zkušenosti z oboru elektrotechniky výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Bonusy z prodeje a kvartální bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost Home-office
  • Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
  • Možnost spolupráce i na IČ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.