Koordinátor výroby – elektromontáže

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků, platnou vyhlášku 50/1978 Sb. pro §6 a 8 a dokážete se orientovat v elektroschématech v němčině? Potom neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad nového kolegu na pozici: Koordinátor výroby – elektromontáže

Pracovní náplň

  • vedení týmu zaměstnanců a jejich hodnocení
  • rozdělení pracovních činností svěřenému týmu
  • kontrola dosažených výsledků
  • odpovědnost za dodržování BOZP ve výrobě
  • dohled nad produktivitou práce
  • komunikace s vedením

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání elektro oboru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • vyhlášku 50/1978 Sb. pro §6 a 8
  • schopnost orientace v technických plánech NJ
  • zkušenosti s instalací elektrických prvků
  • zkušenosti s používáním základních měřidel

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • odborné vzdělánáví
  • možnost kariérového růstu
  • dotované stravování, jazykové kurzy, příspěvky na penzijní připojištění
  • lokalita: Praha