ZÁKAZNICKÝ SERVIS (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete pracovat ve stále se rozvíjejícím zákaznickém servisu ve výrobní společnosti a komunikovat s lidmi po celém světě? Umíte dobře anglicky a ideálně ovládáte i další jazyky? Hledáte možnost práce z domova a pružnou pracovní dobu!!! Pošlete nám váš životopis na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS (35-45.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Správa zákaznického portfolia
  • Zákaznický servis
  • Vyřizování požadavků zákazníků
  • Zadávání dat do systému SAP a MS Excel
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Další jazyky velkou výhodou (německý, francouzský, italský)
  • Znalost systému SAP
  • MS Excel pokročilou úroveň

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost částečné práce na home office
  • 25 dnů dovolené
  • Jazykové kurzy a další rozvoj
  • Možnost profesního růstu
  • Pracoviště Teplice