MaR ELEKTROTECHNIK (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Baví vás diagnostika řídících systémů? Máte zkušenosti s měřením, regulací a údržbou PLC a DSC systémů? Pošlete nám životopis na pozici MaR ELEKTROTECHNIK (30-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Základní diagnostika řídicích systémů PLC a DCS
  • Diagnostika polní instrumentace
  • Zajištění servisu řídicích systémů HW/SW typu PLC a DCS
  • Koordinace aktivit a zakázek, řízení projektů (u menších zakázek)
  • Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
  • Asistence při oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
  • Úprava projektové dokumentace
  • Fakturační činnost spojená se servisními úkony

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Vyhláška 50/78 sb. §8b nebo 4 roky praxe a §6
  • Přehled v oblasti měřící a regulační techniky
  • Měření a regulace a koordinace údržby automatizovaných systémů řízení technologických procesů
  • Znalost čtení elektro a MaR technické dokumentace
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Kompletní zaškolení, přípravu na certifikace
  • Profesní a kariérní růst
  • Roční bonus
  • Systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a dárkové poukázky Sodexo
  • Lokalitu: Lovosice