PROJECT LEADER

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Zajímáte se o vedení projektů ve strojírenství? Dokážete kreslit v CADových programech a domluvíte se anglicky? Chcete cestovat do zajímavých končin a vytvářet zajímavé projekty? Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici PROJECT LEADER!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za vedení projektů
  • Dohled nad časovým harmonogramem projektu
  • Kontrola technických návrhů a cenové kalkulace, smlouvy
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici - zkušenosti s vedením projektů
  • VŠ (SŠ) vzdělání, obor Strojírenství
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost programu AutoCAD ve 2D
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Projektové řízení MS Project a SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní inženýrské společnosti
  • Pohodu a klid na práci a podporu přátelského týmu
  • Týden dovolené navíc a flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé platové ohodnocení s ročními bonusy
  • Moderní pracovní prostředí a nově vybavenou jídelnu
  • Lokalitu: Ústí nad Labem