SENIOR TECHNIK

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte zkušenosti s instalací, údržbou a servisem telekomunikačních zařízení? Hledáte zajímavou práci v terénu a nevadí vám práce ve výškách? Láká vás možnost pracovat v zahraničí? Hledáte změnu? Pošlete životopis na pozici SENIOR TECHNIK!

Pracovní náplň

  • výstavba telekomunikačních zařízení pro mobilní zařízení
  • práce ve výškách (stožáry u dálnic, střechy panelových domů apod.)
  • instalace zařízení, údržba, servis, optimalizace
  • pracovní cesty po ČR i do zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • min. vyhlášku 50/§5 - platnou
  • oprávnění k práci ve výškách - platné
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • stabilní a prozákaznicky orientovanou společnost
  • 25 dní dovolené
  • získání vyhlášky 50
  • získání oprávnění pro práce ve výškách
  • cestování po ČR i do DE (hrazené ubytování, přesčasy, cestovní náhrady)
  • možnost ročního cestovního pojištění i pro soukromé účely