KLEMPÍŘ / ZÁMEČNÍK / NÁSTROJÁŘ (27-34.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s opravou, ohýbáním, montováním plechů? Chcete pracovat čistém prostředí a v jednosměnném provozu (po-pá) se zkrácenou pracovní dobou? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posily do svého týmu na pozici: KLEMPÍŘ / ZÁMEČNÍK / NÁSTROJÁŘ (27-34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • oprava, ohýbání, tvarování, vyřezávání plechů
  • montování a nýtování plechů
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • zkušenosti s obdobnou prací
  • manuální zručnost
  • schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • práci v 1směnném provozu se zkrácenou pracovní dobou
  • měsíční odměny za dobře odvedenou práci nad rámec mzdy
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.