ELEKTROMECHANIK V CENTRU PLZNĚ - JEN RANNÍ SMĚNA (26-30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jsi vyučený v elekto oboru a hledáš práci na jednu směnu? Pokud jsi zručný a spolehlivý, mám pro tebe práci v centu Plzně - Nástup do kmene společnosti samozřejmostí! Tak na nic nečekej a pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz Přidej se do naší stabilní party a buď náš: ELEKTROMECHANIK V CENTRU PLZNĚ - JEN RANNÍ SMĚNA (26-30.000 KČ)

Pracovní náplň

  • práce s rozvaděči
  • výroba elektrozařízení do větších výrobních strojů
  • další montážní práce

Co požadujeme?

  • alespoň výuční list v oboru
  • vyhlášku 50 §5 - neplatnou vyhlášku obnovíme
  • čtení ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • PRÁCE JEN NA JEDNU SMĚNU
  • zkrácená pracovní doba
  • příspěvek na Vánoce
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál

    Místo výkonu práce: centrum Plzně