STAVEBNÍ MISTR (40-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ve stavebním oboru? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání? Tak neváhejte a posílejte nám svůj životopis a otevřete si dveře k ideální příležitosti s možností získat zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů. Těšíme se až rozšíříte náš tým profesionálů!

Pracovní náplň

  • Řízení realizace zakázek dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů
  • Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení staveb
  • Řízení svěřené stavby v souladu s ekonomickými pravidly společnosti a zásadami stanovenými v příslušném příkazu k realizaci stavby
  • Organizace a řízení práce podřízených zaměstnanců
  • Zabezpečování dodržování technologických předpisů a norem, pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • Absolvent SŠ nebo VŠ stavební
  • Praxi nevyžadujeme, ale pokud máte zkušenost z realizace monolitických staveb, máte malý náskok před ostatními :)
  • Znalost obecných předpisů v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • MS Office
  • Aktivní řidič
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
  • Multisport karta za 350,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!