SPECIALISTA SKLADOVÉHO SYSTÉMU (40-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Hledáte novou výzvu? Jste organizační typ, který rád zavádí inovace? Máte zkušenosti s vedením skladu? Hledáte zaměstnavatele, kterého bude zajímávat váš názor? Tak jste tu správně! Pošlete nám CV a získejte šanci pracovat pro rostoucí výrobní společnost rodinného typu jako? SPECIALISTA SKLADOVÉHO SYSTÉMU (40-50.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • správa skladového segmentu informačního systému
  • implementace novinek do informačního systému
  • spolupráce na vývoji nového informačního systému
  • propojení současných skladů
  • nastavení nových skladových procesů

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • zkušenosti ve vedení skladu
  • inovativní přístup
  • myšlení out of the box
  • pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • příspěvek na závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • vnímavé a podporující vedení společnosti
  • firmu s rodinnou atmosférou
  • firemní akce

  • lokalitu okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.