ELEKTROMECHANIK PRO ZAŘÍZENÍ A STROJE (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete pracovat pro silnou a stabilní výrobní společnost? Nevadí Vám třísměnný provoz? Pak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis! Výrobní firma s mezinárodní působností přijme do svého týmu posilu na pozici ELEKTROMECHANIK PRO ZAŘÍZENÍ A STROJE (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • opravy a servis výrobních strojů
  • kontrola a zajištění správné funkčnosti výrobního zařízení
  • třísměnný provoz

Co požadujeme?

  • nutnou znalost Vyhlášky č. 50/ 1978 Sb. – min. § 6, lépe § 7
  • orientaci v elektronických automatizačních systémech
  • zodpovědnost za odvedenou práci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • náborový příspěvek
  • penzijní připojištění
  • nadstandardní příspěvky nad zákonem povinné
  • bonus k životnímu jubileu/narození dítěte
  • výhodné zaměstnanecké půjčky

    Místo výkonu práce: okres Mělník