SERVISNÍ TECHNIK - MECHANIK (40.-50.000 Kč + diety !)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ve strojírenském oboru a praxi jako mechanik, servisní technik nebo údržbář strojů? Orientujete se v technické dokumentaci a domluvíte se nějakým způsobem anglicky? Hledáte práci, ve které dostanete služební automobil i k soukromým účelům? Ano? Chopte se této jedinečné šance a zašlete mi Váš životopis! Do významné mezinárodní společnosti hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - MECHANIK (40.-50.000 Kč + diety !)

Pracovní náplň

  • cesty v rámci Evropy - nejdál Belgie
  • servis a opravy strojů u zákazníků
  • instalace nových strojů do provozu
  • školení a podpora uživatelů
  • technologická podpora zákazníků
  • vedení evidence servisu a oprav

Co požadujeme?

  • min. SOU/SŠ vzdělání technického směru - strojírenství
  • ochotu cestovat v rámci Evropy
  • ŘP skup. B
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (školení proběhne v anglickém jazyce)
  • technické myšlení a znalosti, příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • po zapracování mzda od 70 000 Kč výše
  • diety
  • další bonusy 30-50% ze mzdy
  • dovolená navíc
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost profesního i osobního růstu

  • místo výkonu práce: Evropa