IMPLEMENTÁTOR/KA SAP s AJ (až 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti se zaváděním komerčního (obchodního) modulu SAP ve společnosti? Jednáte denně v anglickém jazyce? Jste "troubleschooter"? Pak hledám právě Vás. Pro našeho významného klienta, který působí na nadnárodní úrovni hledáme: IMPLEMENTÁTOR SAP s AJ (až 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zlepšení komerčních procesů, včetně mapování a implementace v rámci SAP
  • příprava plánu a odstranění nedostatků v procesech vůči šabloně v rámci komerčního modulu SAP
  • kooperace s konzultanty informačního systému SAP
  • příprava a realizace testovacích skriptů
  • příprava migrace dat ze staršího systému do SAPu
  • podpora všem uživatelům daného CEER modulu SAP (současní i budoucí uživatelé, projektový a implementační management)
  • příprava a poskytování školení všem uživatelům modulu SAP

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomické nebo informační technologie)
  • praxi v oblasti podpory, projektového řízení, analýzy nebo implementace ERP systému SAP (nebo některého z modulů finanční/obchodní)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace v anglickém jazyce)
  • ochotu učit se nové poznatky v rámci systému SAP a obchodních procesů
  • být člověk, který umí rychle reagovat na změny a dotahovat věci do konce a v termínu
  • ochotu cestovat do zahraničí v rámci řešení implementace

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy a školení
  • závodní stravování
  • možnost nástupu ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové