STAVBYVEDOUCÍ – PRAHA (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte si zaměstnání jako Stavbyvedoucí? Baví Vás organizovat práci na stavbě a vedení svěřených lidí? Máte zkušenosti s residenčními, průmyslovými anebo dopravními stavbami? Chcete pracovat pro menší rodinou společnost s velkými různorodými projekty? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes! STAVBYVEDOUCÍ – PRAHA (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace stavebních prací
  • plánování a kontrola postupů výstavby
  • koordinace subdodavatelů
  • organizace svěřeného týmu na stavbě
  • dohled na dodržování BOZP
  • práce s projektovou dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost pracovat s výkresy
  • znalost projektové dokumentace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • firemní automobil (i k soukromému využití)
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost kariérního rozvoje

  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Liberecký kraj
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!