ELEKTRONIK S AJ (35-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Mátě vzdělání v elektro oboru? Baví Vás vymýšlet možnosti zapojení obvodů? Komunikace v angličtině pro Vás není problémem? Chcete rozjet kariéru ve výrobní jedničce na trhu? Zašlete mi své CV a pracujte jako: ELEKTRONIK S AJ (35 - 50.000 KČ)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • návrhy obvodových zapojení
  • vývoj elektroniky
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními vývoje
  • komunikace se zákazníky a dodavateli ve věci zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost návrhy a nástroji pro návrhy el. obvodů
  • zkušenost s EMC měřením výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • příspěvek na dopravu, stravné a pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • cafeterie
  • a mnoho dalších

  • lokalitu mezi Ostravou a Novým Jičínem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.