ERP INTERNÍ SUPPORT KONZULTANT (35. - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Rádi byste rozšířili své znalosti v ERP, například K2? Baví Vás podpora a komunikace směrem k interním uživatelům? Láká Vás IT práce v ne-IT firmě? Ozvěte se mi na e-mail, nebo mi prostě jenom zavolejte a něco spolu vymyslíme! ERP INTERNÍ SUPPORT KONZULTANT (35. - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Implementace, údržba a rozvoj ERP systému K2.
  • Podpora uživatelů v ERP systému včetně školení.
  • Support uživatelů v informačním systému.
  • Komunikace s externí společností, testování.
  • Práce na nových projektech.
  • Lokalizace problémů a realizace náprav.
  • Návrhy na procesní zlepšování.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně návrh informačního systému.
  • Zkušenosti s ERP systémy.
  • Alespoň základní znalost SQL.
  • Přehled v databázích s tvorbou, strukturou, získáváním dat.
  • Znalost K2 výhodou.
  • Zkušenosti s programováním výhodou.

Co nabízíme?

  • 25 dní volna.
  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • Fajn kolektiv a příjemné prostředí.
  • Stravenky.
  • Vzdělávací kurzy – jazyky, odborné.
  • 13. plat.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Pokud doba dá, večírky a teambuildingy.
  • Místo výkonu práce: Kuřim

Těšíme se na konzultaci s Vámi.