NÁKUPČÍ Kralupy n. Vltavou (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s technickým nákupem ve výrobní společnosti? Převážně náhradní díly do výroby, výrobní nástroje, chemikálie, výrobní stroje, služby? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ Kralupy n. Vltavou (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání dodavatelů a vedení výběrových řízení
  • Výběr a vyhodnocení vhodných nabídek
  • Průzkum trhu, zpracování nabídek, faktur
  • Podílení se na zavádění procesů
  • Vedení reklamačních řízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Chuť podílet se na nastavování nákupních procesů

Co nabízíme?

  • Práce v moderním prostředí
  • Občasný homeoffice
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.