PROCESNÍ INŽENÝR - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte strojírenské vzdělání? Znáte nástroje štíhlé výroby a tato oblast Vás baví? Rádi byste pracovali ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Potom hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost v Jihlavě hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR - STROJÍRENSTVÍ (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování opatření ke zlepšení výrobních procesů
  • Navrhování layoutů
  • Výběr vhodných nástrojů pro efektivní zpracování zakázky
  • Spolupráce napříč společností
  • Prezentace navržených opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Relevantní praxi v oblasti štíhlé výroby
  • Mírně pokročilou znalost AJ
  • Analytické a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Profesní a jazyková vzdělávání
  • Zázemí stabilní firmy
  • Půlroční prémie
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou navíc

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.