INŽENÝR KVALITY (40-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máš zkušenosti s kvalitou a baví Tě hodnotit efektivitu interních procesů? Umíš číst z technické dokumentace a domluvíš se anglicky? Pak mi pošli svůj Životopis a staň se naším: INŽENÝREM KVALITY (40-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • zajištění nápravných opatření v případě reklamace
  • kontrola efektivity vnitřních procesů
  • podpora pří zavedení projektů do sériové výroby
  • podpora při snižování zmetkovitosti

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • angličtinu s kterou se bez problému domluvíš
  • znalost technické dokumentace
  • znalost IATF 16 949, VDA 6.3 (výhodou)
  • zkušenost z automotive prostředí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijko
  • roční bonusy
  • stravenky
  • 13. mzda

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.